1.
Voetbaltruitje "Eupen - 2020" |
Huidig bod (2): 100,00 €
gesigneerd door alle spelers
2.
Wielertruitje "Primoz Roglic" |
Huidig bod (9): 475,00 €
gesigneerd - korte mouwen - Jumbo Visma
3.
Wielerpak "Wout van Aert - Belgisch kampioen" |
Huidig bod (29): 3.000,00 €
gedragen en gesigneerd
4.
Wielerpak "Wout van Aert - wereldbeker" |
Huidig bod (16): 1.350,00 €
gedragen en gesigneerd
5.
Wielerpak "Wout van Aert - Jumbo Visma" |
Huidig bod (22): 1.950,00 €
gedragen en gesigneerd
6.
Wielerpak "Wout van Aert - Nationale ploeg WK Oostende 2021" |
Huidig bod (21): 1.500,00 €
gedragen en gesigneerd
7.
Wielertruitje "Mathieu Van der Poel - wereldkampioen veldrijden 2020 |
Huidig bod (2): 500,00 €
Niet gesigneerd - Coredon-Circus
8.
Wielertruitje "Corné Van Kessel" |
Huidig bod (14): 250,00 €
gesigneerd - outfit 2021 - Tormans
9.
Wielertruitje "Laurens Sweeck" |
Huidig bod (28): 575,00 €
gesigneerd - Belgisch kampioen veldrijden 2020 - Pauwels sauzen-Bingoal
10.
Voetbaltruitje + broekje "Siebe Horemans - SBV Excelsior Rotterdam"" |
Huidig bod (3): 100,00 €
outfit 2021 - gesigneerd door alle spelers
11.
Wielertruitje "Group Hens-Maes" |
Huidig bod (18): 100,00 €
gesigneerd door Tom Meeusen - Daan Soete - Vincent Bastaens - Lander Loockx en Len Dejonghe - outfit 2021
12.
Wielerpak "Jens Adams" |
Huidig bod (14): 105,00 €
gesigneerd - outfit 2020 - Hollebeekhoeve
13.
Wielerpak "Toon Aerts" |
Huidig bod (6): 150,00 €
gesigneerd - outfit 2021 - Baloise-Trek Lions
14.
Voetbaltruitje "KVC Westerlo - 14 - Ghandri" |
Huidig bod (2): 90,00 €
gesigneerd door alle spelers - maat XL
15.
Dart-shirt "Kim <The Hurricane> Huybrechts" |
Huidig bod (19): 375,00 €
outfit 2021 - gesigneerd
16.
Ontbijtbon "luxe ontbijt voor 2 personen" |
Huidig bod (5): 70,00 €
Geschonken door 't Ligtdaar - Herentalsesteenweg 2 te Lichtaart
17.
Luxe biermand |
Huidig bod (6): 95,00 €
18.
Foto in kader "Tom Boonen", gesigneerd |
Huidig bod (1): 100,00 €
gesigneerd
19.
Kunstwerk "fruitschaal" |
Huidig bod (4): 200,00 €
gesigneerd Anna Willems student Koninklijke Academie voor schone Kunsten Antwerpen - Oil on canvas 33x31
20.
Halsketting "Klaver" |
Huidig bod (11): 220,00 €
Handgemaakt - Bobby Jewels Antwerpen - 925 zilver met een 18K gouden vergulding
21.
Voetbalschoenen "Jean-Marie Pfaff" |
Huidig bod (2): 529,00 €
gesigneerd
22.
Keepershandschoenen "Jean-Marie Pfaff" |
Huidig bod (1): 200,00 €
gesigneerd
23.
Voetbal "Jean-Marie Pfaff - Adidas Brazuca" |
Huidig bod (2): 75,00 €
gesigneerd
24.
Voetbal "Jean-Marie Pfaff - Belgische vlag" |
Huidig bod (4): 40,00 €
gesigneerd
25.
Aquarel "Kevin De Bruyne" |
Bod: 75,00 €
26.
Strip "Biep en Zwiep" |
Huidig bod (4): 50,00 €
Met extra tekening en extra genummerde prent (11/100) - geschonken door Nick Lebon
27.
Strip "De vrolijke bengels" |
Huidig bod (3): 40,00 €
Met extra tekening - geschonken door Nick Lebon
28.
Strip "De vrolijke bengels" |
Huidig bod (3): 40,00 €
29.
Strip "De vrolijke bengels" |
Huidig bod (5): 65,00 €
30.
Strip "De vrolijke bengels" |
Huidig bod (4): 50,00 €
31.
Strip "De vrolijke bengels" |
Huidig bod (3): 40,00 €
32.
Voetbaltruitje "Dries Mertens - SSC Napoli" |
Huidig bod (2): 599,00 €
gesigneerd en matchgedragen - in kader - gekocht op een veiling voor €2.000
33.
Motocross truitje "Jago Geerts" |
Huidig bod (10): 240,00 €
gesigneerd - 2de wereldkampioenschap MX2 2020
34.
Wielertruitje "Geert Omloop - Palmans Cras" |
Huidig bod (1): 50,00 €
gesigneerd - Belgisch kampioen op de weg Elite
35.
Wielertruitje "Wim Omloop - Bank Giro Batavus" |
Huidig bod (1): 50,00 €
gesigneerd
36.
Wielertruitje "Wim Omloop - Bank Giro Lotterij Batavus" |
Huidig bod (1): 50,00 €
37.
Voetbaltruitje "Paul Onuachu - Racing Genk" |
Huidig bod (1): 150,00 €
gesigneerd door alle spelers - maat L
38.
Wielertruitje "Mathieu van der Poel - wereldkampioenentrui Alpecin fenix", gesigneerd |
Huidig bod (18): 1.026,00 €
Gesigneerd
39.
Voetbaltruitje "Lierse" |
Huidig bod (5): 150,00 €
40.
Wielertruitje "Pieter Serry - Deceunick -Quick-Step" |
Huidig bod (5): 75,00 €
Gedragen WK2020 in Imola - met dank aan Edegem Cycling Attic
41.
Voetbaltruitje "Romelu Lukaku - Rode Duivel" |
Huidig bod (6): 210,00 €
Matchprepared voor EURO 2012 Qualifiers - met dank aan www.belgianfootballclassics.com
42.
Lot "Freddy Maertens" |
Huidig bod (1): 20,00 €
Wielerpetje "cava Seul" - baby T-shirtje - poster + diverse gadgets - met dank aan Edegem Cycling Attic
43.
Wielertenue "Nicolas Wernimont" |
Huidig bod (6): 80,00 €
EK ploegkoers junioren 2017 - gesigneerd - met dank aan Edegem Cycling Attic
44.
Interessant wielerlot |
Huidig bod (3): 23,00 €
stickers, postkaarten en prenten van oa. Eddy Merckx, Bart Wellens, Erwin Vervecken + drinkbus Jean-Pierre Monseré (wereldkampioen wielrennen 1970 Leicester- met dank aan Edegem Cycling Attic
45.
Keepershandschoenen "Patrick Nijs" |
Huidig bod (1): 50,00 €
gesigneerd
46.
Voetbaltruitje "Rode Duivels - Jan Ceulemans" |
Huidig bod (1): 75,00 €
gesigneerd - maat XL - hedendaags truitje
47.
Voetbaltruitje "Raphael Holzhauser - Beerschot" |
Huidig bod (10): 260,00 €
gesigneerd en matchgedragen - 2de op gouden schoen 2020
48.
Voetbaltruitje "Lenaerts - OHL" |
Huidig bod (3): 40,00 €
ex-speler Club Brugge
49.
Voetbaltruitje "Gert Cannaerts - Lommel" |
Huidig bod (2): 55,00 €
Gesigneerd - maat XL
50.
Voetbaltruitje "Frank Dauwen - KAA Gent" |
Huidig bod (1): 100,00 €
Gesigneerd - maat XL
51.
Wielertenue "Tom Boonen" |
Huidig bod (1): 200,00 €
Gesigneerd - broek en truitje
52.
Wielertrui "Ludwig Willems - Lotto Mobistar" |
Huidig bod (1): 50,00 €
Gesigneerd
53.
Wielertrui "Rui Costa - Lampre Merida" |
Huidig bod (8): 425,00 €
Gesigneerd + gesigneerd kaartje - wereldkampioen 2013
54.
Voetbaltruitje "Patrick Ogunsoto - KVC Westerlo" |
Huidig bod (5): 250,00 €
Gesigneerd en matchgedragen
55.
Voetbaltruitje "Stef Wils - KVC Westerlo" |
Huidig bod (2): 100,00 €
Gesigneerd door het hele team en matchgedragen
56.
Voetbaltruitje "Kevin Vandenbergh - KVC Westerlo" |
Huidig bod (2): 105,00 €
Matchgedragen
57.
Voetbaltruitje "Jarno Molenberghs - KVC Westerlo" |
Huidig bod (1): 80,00 €
Matchgedragen
58.
Voetbaltruitje "Wouter Corstjens - KVC Westerlo" |
Huidig bod (1): 80,00 €
Matchgedragen
59.
T-shirt "Jupiler - gesigneerd door JM Pfaff" |
Huidig bod (2): 25,00 €
rugnummer 18 - maat M
60.
Huidig bod (2): 40,00 €
rugnummer 12 - maat L
61.
Huidig bod (2): 23,00 €
rugnummer 18 - maat L
62.
Voetbaltruitje "Ritchie de laet - Antwerpen" |
Huidig bod (18): 800,00 €
Matchgedragen en gesigneerd
63.
Voetbaltruitje "Lior Refaelov - Antwerpen" |
Huidig bod (19): 325,00 €
64.
Voetbaltruitje "Waasland Beveren" |
Huidig bod (9): 150,00 €
Gesigneerd door alle spelers - maat M
65.
Voetbaltruitje "KVC Westerlo" |
Huidig bod (2): 80,00 €
Gesigneerd door alle spelers
66.
Boek "groenland - Bartel Van Riet" |
Huidig bod (2): 20,00 €
Gesigneerd
67.
Boek "groenland 2 - Bartel Van Riet" |
Huidig bod (3): 25,00 €
Gesigneerd
68.
Boek "groen achter uw oren - Bartel Van Riet" |
Huidig bod (1): 20,00 €
Gesigneerd
69.
Voetbaltruitje "Lamouchi - Olympique Marseille" |
Huidig bod (1): 80,00 €
Matchgedragen
70.
Keeperstrui "Carrasso - Olympique Marseille" |
Huidig bod (4): 100,00 €
Matchgedragen
71.
Voetbaltruitje "Boumsong - Rangers FC" |
Huidig bod (1): 100,00 €
Matchgedragen EUFA Cup en gesigneerd
72.
Voetbaltruitje "Brüls - OGC Nice" |
Huidig bod (1): 80,00 €
Matchgedragen - rugnummer bestaat uit verschillende foto's
73.
Voetbaltruitje "Squillaci - AS Monaco" |
Huidig bod (1): 75,00 €
Matchgedragen en gesigneerd
74.
Voetbaltruitje "Marc Wilmots - Girondins de Bordeaux"" |
Huidig bod (1): 140,00 €
Matchgedragen + 2 gesigneerde kaarten + boek "Diable d'homme"
75.
Wielerpak "Franck Schleck - Leopard Racing" |
Huidig bod (1): 100,00 €
76.
Lot "Quick-Step Davitamon" |
Huidig bod (3): 26,00 €
Oa. hemd - 2 T-shirts - pet "Paola Bettini" - pet "Tom Boonen"
77.
Wielertrui "Mapei" |
Huidig bod (3): 60,00 €
+ kaarten van iedere renner van de ploeg - met dank aan Edegem Cycling Attic
78.
Voetbaltruitje "RAFC Antwerp 2020-2021" |
Huidig bod (12): 200,00 €
Gesigneerd door alle spelers - maat L
79.
Huidig bod (15): 200,00 €
80.
Huidig bod (12): 205,00 €
81.
Voetbaltruitje "Ait el Hadj - Anderlecht" |
Huidig bod (13): 230,00 €
Gesigneerd
82.
Wielertrui "Nationale ploeg" |
Huidig bod (1): 75,00 €
Gesigneerd door toenmalig bondscoach Carlo Bomans
83.
Kinderprent in hartvorm "Lion King" |
Bod: 50,00 €
+/- 88x66 cm - Gesigneerd "Leen Pauwels" - geschonken door Leli's Studio
84.
Kinderprent "Me To You" |
Bod: 50,00 €
+/- 80x60 cm - acryl - Gesigneerd "Leen Pauwels" - geschonken door Leli's Studio
85.
Natuurtafereel |
Bod: 100,00 €
+/- 87x66 cm - olieverf - Gesigneerd "Leen Pauwels" - geschonken door Leli's Studio
86.
Motocross truitje "Liam Everts - rijder EK 250cc" |
Huidig bod (16): 240,00 €
Gesigneerd
87.
T-shirt "Dries Mertens en Marouane Fellaini" |
Bod: 40,00 €
Getekend door Charles Cambré
88.
Voetbaltruitje "Ruud Gullit - Sampdoria" |
Huidig bod (6): 65,00 €
Geschonken door Bruno Boeckx
89.
Keeperstruitje "Inter Milaan 1998" |
Huidig bod (1): 50,00 €
Geschonken door Bruno Boeckx